Elewacje wentylowane - płytki ceramiczne

AGROB BUCHTAL

Wyróżniająca się atrakcyjnym designem, zaawansowaną techniką i stale wysoką jakością ceramika fasadowa Agrob Buchtal zagwarantowała sobie wybitne miejsce w współczesnej architekturze.

Bogata paleta kolorów oraz duży wybór formatów ceramiki elewacyjnej Agrob Buchtal umożliwia architektom i inwestorom zastosowanie systemów fasadowych w najbardziej wymagających projektach, jak również stanowią bazę dla rynkowych innowacji.

Ceramika elewacyjna Agrob Buchtal obejmuje szybkie, proste i pewne systemy fasadowe Kera Twin oraz Keraion.

 

Zaletami powyższych systemów fasadowych są:

  • wyjątkowa trwałość kolorystyki elewacji,
  • małe obciążenie konstrukcji budynku
  • odporność na warunki atmosferyczne, zanieczyszczenia chemiczne i pyłowe;
  • wysokie walory estetyczne; oprócz ciekawego i zadbanego wyglądu systemy elewacyjne pochłaniają radarowe i laserowe promieniowanie oraz odprowadzają ładunki elektryczne,
  • samozmywalność - zostały wyposażone w uszlachetnione szkliwo HT, które pozwala samoczynnie czyścić się fasadom. Zastosowanie HT na zewnątrz powoduje skuteczne niszczenie bakterii, alg i pleśniaków pod wpływem intensywnej fotokatalizy.

 

TERREAL

Koncern Terreal jest producentem najwyższej klasy  płytek ceramicznych z terracotty do budowy fasad wentylowanych. Wszystkie produkty dostępne są w wielu kolorach, uzyskiwanych w sposób naturalny poprzez odpowiedni dobór glinek i tlenków w procesie wypalania.

Dzięki temu barwa jest trwała, a płyty mają różne odcienie w ramach tego samego koloru, co w konsekwencji powoduje naturalny, a nie sztuczny wygląd fasady – ta właściwość zdecydowanie wyróżnia produkty Terreal od wyrobów innych firm produkujących ceramikę.

Oferowane płyty elewacyjne posiadają gładką powierzchnią jak i piaskowaną, ryflowaną, a także w wersji perforowanej – akustycznej. Do dyspozycji architektów istnieją specjalistyczne elementy do wykończenia narożników budynków.

W zależności od wymiarów, kształtów i przeznaczenia dostępne są 3 grupy produktów:

  • płyty standardowe na fasady wentylowane;
  • elementy żaluzji;
  • płyty i panele akustyczne

Kontakt

z naszą firmą

Arwed Sp. z o.o.

ul. Wodzisławska 2

43-200 Pszczyna

 

Telefony:             +48 32 738 76 96

Fax:                     +48 32 738 81 56

Dział zamówień: +48 32 738 76 96

e-mail: biuro@arwed.pl

Dział ofertowania: +48 32 738 76 96 w. 3

e-mail: oferty@arwed.pl

Napisz do nas:

Projektowanie stron www Bielsko Pozycjonowanie Stron
Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityką Plików Cookies Zamknij